Bez zbytečného otálení

Společnost Tvs-centrum je spolehlivým a rychlým pomocníkem při nepříjemných situacích s kanalizací. Od roku 1990 se zabývá rozsáhlým sortimentem služeb, co se vodovodních odpadů, problematikou špinavých vod, hydro vrtů a potrubního vedení obecně týká. Stojí na vlastních nohou bez jakékoli pomoci finančních injekcí ze zahraničí a to ji činí velice schopnou a volenou.

Nemá cenu s něčím otálet

Zasáhla vás vlna problémů s kanalizací, jejími cestami a odpadem? Je váš případ opravdu akutní? Zavolejte havarijní službu firmy, která bude váš problém řešit okamžitě a na místě havárie bude vždy včas. Všechny služby jsou zpoplatněny podle ceníku, jen s příplatkem tisíc korun za každého technika. Posádka vozu je dvoučlenná, tak s těmito výdaji musíte počítat.

diamond-collagen336x280.jpg
Bez zbytečného otálení