Kožní choroby zvířat

jipro-05-240x400.jpg

Všimli jste si, že má Váš pejsek, či kočička problém se srstí, která vypadává, je bez lesku, nebo se v ní usadili paraziti? Zřejmě se jedná o dermatologický problém, který se bez včasné léčby může rozšířit po celém těle zvířete a uškodit mu i vnitřně, neboť v takových případech bývá napadena i kůže, kterou se mohou do těla dostat nebezpečné bakterie.

Vhodné dermatologické ošetření

Veterina Praha je místem, kde se Vašemu zvířeti dostane správné diagnostiky kožního problému a jeho následné ošetření, které díky dlouhodobé péči povede až k jeho vyléčení. Na klinice jsou schopni zbavit zvíře problému efektivně, v závislosti na jeho individuálních příznacích, a to díky vhodnému speciálnímu vybavení, kterým veterina Praha disponuje.

Kožní choroby zvířat