Tabule jsou vhodné nejen do škol

Bílá tabule je oproti klasické černé tabuli, která je známá ještě ze starých tříd škol všech stupňů, mnohem lehčí a tím pádem snadněji přenositelná. Také s jejím uložením nebudete mít větší problémy. Tabule takového typy, tedy tabule popisovací, můžete dnes najít nejen ve školách, ale své místo si vybojovali i ve školících centrech, firmách a překvapivě také v mnoha domácnostech.

Na naše tabule je spolehnutí

Jelikož jsou veškeré naše tabule vyrobeny precizně ze špičkových materiálů, můžete se spolehnout na jejich kvalitu, která přetrvá léta. Je však nutné se o popisovací a magnetické tabule také řádně starat. Nestačí popis setřít jednou za týden, ale měly byste stírat tabuli po každém použití. Samozřejmě až poté, co nápis na jejich povrchu zaschne.